Technický pracovník BOZP a PO

Pracovní náplň:

  • Zajištění agendy v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany v souladu s legislativou ČR a dalších podmínek investora

  • Kontrolní činnost nad stavem BOZP a PO na stavbě, reporting

  • Vytváření nápravných opatření v oblasti BOZP / PO

  • Provádění školení BOZP / PO

  • Vedení dokumentace v oblasti BOZP a PO na stavbě

  • Řešení pracovních úrazů

  • Komunikace s Manažerem BOZP a zastupování společnosti při jednání s koordinátory BOZP na projektu.

Požadavky na praxi, znalosti a schopnosti:

  • SŠ nebo VŠ technického směru, obor bezpečnost práce výhodou

  • Výhodou - Osvědčení o odborné způsobilosti: Osoba odborně způsobilá k zajišťování úkolů v prevenci rizik dle § 10 z 309/2006 a osoba odborně způsobilá v požární ochraně

  • Znalost legislativních požadavků v oblasti BOZP a PO

  • Angličtina A2, znalost NJ a španělštiny výhodou

  • Znalost práce s PC (Microsoft Office)

  • ŘP sk. B

  • Zdravotní způsobilost pro práci ve výškách, práce v noci a riziku hluku

  • Dlouhodobé nasazení na projektech v zahraničí i ČR v předpokládané minimální délce 3 měsíců – ochota cestovat

  • Zodpovědnost, důslednost, odolnost vůči stresu

  • Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • Nástupní plat v rámci interních tabulkových směrnic zaměstnavatele + diety na služebních cestách

  • Uplatnění na projektech v zahraničí

  • Možnost profesního a osobního růstu

  • Služební notebook + mobilní telefon

  • 25 dní dovolené + možnost čerpání náhradního volna za práci o víkendu

  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek

Firma: Hutní montáže, a.s.

Kontakt: Ing. Šárka VYSLOUŽILOVÁ
Ruská 1162/60
703 00 Ostrava - Vítkovice

Telefon: 595954168

Místo práce: Ostrava

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé